METODY ZNAKOWANIA

Poznaj nasze metody znakowania

HAFT

metoda ozdabiania tkanin polegająca na wyszywaniu na materiale wzorów za pomocą najwyższej jakości hafciarek.  Jest to bardzo trwała metoda znakowania przede wszystkim odzieży i tekstyliów (bluzy, czapki, kurtek, tshirtów,)

Haft wykonujemy od 12 sztuk.

FOLIA FLEX

Folia flex to folia termotransferowa wykorzystywana do zdobienia odzieży. Można rozróżnić dwa materiały, z których jest wykonana sama folia: poliuretan oraz PVC. Główne różnice między nimi to elastyczność – nadruk flex z poliuretanu jest bardziej rozciągliwy, elastyczny.

Folię flex wykonujemy od 1 szt.

SOLWENT

Druk solwentowy to sposób druku za pomocą plotera atramentowego na specjalnej folii. Druk bardzo trwały i o bardzo intensywnej kolorostyce. Głównie wykorzystywany do niewielkich oraz średniej ilości nakładów.

Nadruk solwentowy wykonujemy od 1 szt.

SITODRUK

Sitodruk to technika druku, która polega na wtłaczaniu farby przez matrycę na materiał. W ten sposób na płaskiej powierzchni powstaje jednolity nadruk o wysokiej trwałości kolorystycznej i odporności na ścieranie czy preparaty chemiczne stosowane podczas prania.

Możemy wykonać tą technikę od kilku sztuk, ale potrzeba przygotowania klisz i sit sprawia, że robi się ona opłacalna w wielu przypadkach dopiero od 50 sztuk.

SUBLIMACJA FULLPRINT

Nadruk fullprint wykonywany sublimacją znakowany jest na wykrojach. Oznacza to, że produkt musi zostać oznakowana przed zszyciem. Dzięki temu uzyskujemy efekt nadruku na całej powierzchni. Produkt fullprint musi zostać stworzona od podstaw. Ta metoda znakomicie sprawdza się w koszulkach, strojach sportowych, czapkach, kominach, workach.

DRUK DTF

Direct-to-film oznacza metodę naniesienia atramentu na dedykowaną do tej techniki folię, użycie kleju transferowego do tkanin, używanego również przy sitodruku oraz naniesieniu przygotowanego nadruku na podłoże tekstylne za pomocą prasy transferowej.

Nadruk DTF wykonujemy od 1 szt.

FAQ

Podstawowe pytania i odpowiedzi

  • Czy mogę kupić u Państwa produkty tylko ze znakowaniem czy również bez znakowania? Głównym zadaniem i celem naszej firmy jest dostarczenie do Państwa kompleksowej usługi, czyli produktów ze znakowaniem – gotowych produktów, ale oczywiście jest również możliwość zakupu produktów bez znakowania. Jest grupa klientów, która korzysta z niej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży odzieży reklamowej oraz bezpośrednimi kontaktami z producentami, możemy zaproponować bardzo korzystne ceny na wiele produktów producentów odzieży z całego świata.
  • Czy wykonują Państwo znakowania na odzieży powierzonej przez klienta? Oczywiście, że tak.
  • Od czego zacząć ? Najważniejszym czynnikiem jest określenie typu znakowanego produktu (wybieracie Państwo produkt, kolor produktu, krój , ilości sztuk, określacie wielkości oraz umiejscowienia znakowania produktu).
  • Jaką technikę znakowania wybrać? Jeżeli nie wiesz lub nie umiesz określić jaką technikę znakowania wybrać, z przyjemnością dostosujemy technikę druku do Twojego projektu, oczekiwań oraz ilości zamawianych produktów.

  • Czy potrzebuje mieć gotowy projekt, żeby zrealizować zamówienie? Oczywiście optymalną opcją dla nas jest dostarczenie przez Państwa plików wektorowych wyeksportowanych do PDFa, w skali 1:1 oraz dołączenie wizualizacji podglądowych, ale rozumiemy też , że nie każdy ma taką możliwość. W związku z tym jak najbardziej sprawdzamy pliki posiadane przez Państwa, pomagamy z wykonaniem projektów, wykonujemy zawsze wizualizację podglądową, dokonujemy drobnych zmian w już gotowym projekcie. Podstawowe projekty wykonywane są bezpłatnie. Jeżeli Państwa zamysł, będzie potrzebował zaangażowania profesjonalnego grafika, może wiązać się to z dodatkowymi kosztami, o których zostaną Państwo poinformowani przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac.
  • Jaki jest czas realizacji zamówienia? Standardowy czas realizacji zamówień jest to 1/3 dni roboczych. Ten czas jest inny dla każdej z technik znakowania oraz może ulec zmianie w zależności od potrzeb Państwa oraz aktualnych możliwości produkcyjnych. Również wykonujemy zlecenia „na już”.
  • Jaki jest koszt produktu wraz ze znakowaniem? Koszty są zależne od wielu czynników tj. wybrany produkt, techniki znakowania, ilości znakowanych produktów, ilości znakowanych miejsc, terminu realizacji. W związku z tym, wszystkich wycen dokonujemy po zebraniu wszystkich informacji.
  • Jak odebrać zamówienie? Zamówienia można odbierać w siedzibie firmy ul. Przecławska 1, Warszawa (Targówek). Korzystamy również z wielu kurierów dostępnych na rynku – DHL, DPD, INPOST, FEDEX, UPS.

Fantastyczne miejsce, kapitalna ekipa! Panowie bardzo pomocni, kreatywni w pomysłach, wychodzący na przeciw klientowi. Druk bardzo dokładnie wykonany, świetne kolory. Zlecenie szybko i sprawnie zrobione.
Polecam gorąco. Jeśli chcecie coś drukować na ubraniach, to tylko tam!.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów

KONTAKT

White abstract geometric artwork from Dresden, Germany

ZROBSOBIEKOSZULKE

Przecławska 1,

03-879 Warszawa

500 33 22 23

514 33 03 89

biuro@zrobsobiekoszulke.pl