METODY ZNAKOWANIA

WKRÓCTCE WIĘCEJ O NASZYCH METODACH ZNAKOWANIA.

HAFT

metoda ozdabiania tkanin polegająca na wyszywaniu na materiale wzorów za pomocą najwyższej jakości hafciarek.  Jest to bardzo trwała metoda znakowania przede wszystkim odzieży i tekstyliów (bluzy, czapki, kurtek, tshirtów,)

FOLIA FLEX

Folia flex to folia termotransferowa wykorzystywana do zdobienia odzieży. Można rozróżnić dwa materiały, z których jest wykonana sama folia: poliuretan oraz PVC. Główne różnice między nimi to elastyczność – nadruk flex z poliuretanu jest bardziej rozciągliwy, elastyczny..

SOLWENT

Druk solwentowy to sposób druku za pomocą plotera atramentowego na specjalnej folii. Druk bardzo trwały i o bardzo intensywnej kolorostyce. Głównie wykorzystywany do niewielkich oraz średniej ilości nakładów.

SITODRUK

Sitodruk to technika druku, która polega na wtłaczaniu farby przez matrycę na materiał. W ten sposób na płaskiej powierzchni powstaje jednolity nadruk o wysokiej trwałości kolorystycznej i odporności na ścieranie czy preparaty chemiczne stosowane podczas prania.

SUBLIMACJA FULLPRINT

Nadruk fullprintwykonywany sublimacją znakowany jest na wykrojach. Oznacza to, że produktmusi zostać oznakowana przed zszyciem. Dzięki temu uzyskujemy efekt nadruku na całej powierzchni. Produkt fullprint musi zostać stworzona od podstaw. Ta metoda znakomicie sprawdza się w koszulkach, strojach sportowych, czapkach, kominach, workach.

DRUK DTF

Direct-to-film oznacza metodę naniesienia atramentu na dedykowaną do tej techniki folię, użycie kleju transferowego do tkanin, używanego również przy sitodruku oraz naniesieniu przygotowanego nadruku na podłoże tekstylne za pomocą prasy transferowej.